Post by airguarddad on Oct 29, 2023 8:57:21 GMT -6
Perry 5-4@Alva 4-5 (Alva by 2) (For a Playoff Spot)
2 Millwood 8-1@Blackwell 1-7(Millwood by 48)
9 OCS 8-1@Chisholm 6-3 (OCS by 7) (For 2nd in District)
Newkirk 0-8@Hennessey 0-9 (Pride month) (Newkirk by 7)
5 Jones 7-2@Bethel 2-7 (Jones by 48)
Star Spencer 5-4@Meeker 5-4 (Meeker by 14)
Luther 4-5@8 Chandler 7-2 (Chandler by 14)
Crossings 6-3@Kellyville 0-9 (Crossings by 48)
Purcell 7-2@Comanche 2-7 (Purcell by 30)
Crooked Oak 0-9@Lindsay 6-3 (Lindsay by 48)
Community Christian 3-6@Frederick 5-4 (Frederick by 7) (playoff spot)
1 Washington 9-0@Little Axe 1-7 (Washington by 48)
Holdenville 6-3@Lexington 5-4 (Holdenville by 30) (3rd or 4th)
Kingston 8-1@Marietta 0-9 (Kingston by 48)
Davis 7-2@Tishomingo @ Mill Creek 4-5 (Davis by 21)
Coalgate 2-7@Atoka 2-7 (Coalgate by 2)
6 Prague 9-0@Okemah 2-7 (Prague by 28)
Sequoyah Tahlequah 6-3@Vian 6-3 (Vian by 14) (For 2nd in District)
Henryetta 5-4@ Keys 3-6 (Henryetta by 7) (For a Playoff spot)
Roland 1-8@Warner 2-7 (Warner by 14)
Eufaula 7-2@7 Idabel 8-0 (Idabel by 7) Playing for 1st
Wilburton 0-8@Spiro 6-3 (Spiro by 21)
Heavener 6-3@Antlers 5-4 (Heavener by 14)
Valliant 3-6@Hugo 2-7 (Hugo by 7)
4 Kiefer 9-0@3 Victory Christian 8-1 (Victory by 2) Playing for 1st
10 Kansas 7-2@Westville 1-8 (Kansas by 48)
Okmulgee 0-9@Morris 4-5 (Morris by 35)
Beggs 4-5@Sperry 6-3 (Sperry by 7) Playoff Spot
Caney Valley 0-9@Sequoyah Claremore 6-3 (Sequoyah by 48)
Pawhuska 5-4@Rejoice Christian 6-3 (Rejoice by 7) (Playing for 2nd)
Nowata 4-5@Adair 6-3 (Adair by 35)
Vinita 4-5@Salina 4-5 (Vinita by 21)
Big Games:
Eufaula 7-2@7 Idabel 8-0
4 Kiefer 9-0@3 Victory Christian 8-1
Perry 5-4@Alva 4-5
9 OCS 8-1@Chisholm 6-3
Luther 4-5@8 Chandler 7-2
Community Christian 3-6@Frederick 5-4
Holdenville 6-3@Lexington 5-4
Coalgate 2-7@Atoka 2-7 (Rivalry)
Sequoyah Tahlequah 6-3@Vian 6-3
Henryetta 5-4@ Keys 3-6
Pawhuska 5-4@Rejoice Christian 6-3
Beggs 4-5@Sperry 6-3
2 Millwood 8-1@Blackwell 1-7(Millwood by 48)
9 OCS 8-1@Chisholm 6-3 (OCS by 7) (For 2nd in District)
Newkirk 0-8@Hennessey 0-9 (Pride month) (Newkirk by 7)
5 Jones 7-2@Bethel 2-7 (Jones by 48)
Star Spencer 5-4@Meeker 5-4 (Meeker by 14)
Luther 4-5@8 Chandler 7-2 (Chandler by 14)
Crossings 6-3@Kellyville 0-9 (Crossings by 48)
Purcell 7-2@Comanche 2-7 (Purcell by 30)
Crooked Oak 0-9@Lindsay 6-3 (Lindsay by 48)
Community Christian 3-6@Frederick 5-4 (Frederick by 7) (playoff spot)
1 Washington 9-0@Little Axe 1-7 (Washington by 48)
Holdenville 6-3@Lexington 5-4 (Holdenville by 30) (3rd or 4th)
Kingston 8-1@Marietta 0-9 (Kingston by 48)
Davis 7-2@Tishomingo @ Mill Creek 4-5 (Davis by 21)
Coalgate 2-7@Atoka 2-7 (Coalgate by 2)
6 Prague 9-0@Okemah 2-7 (Prague by 28)
Sequoyah Tahlequah 6-3@Vian 6-3 (Vian by 14) (For 2nd in District)
Henryetta 5-4@ Keys 3-6 (Henryetta by 7) (For a Playoff spot)
Roland 1-8@Warner 2-7 (Warner by 14)
Eufaula 7-2@7 Idabel 8-0 (Idabel by 7) Playing for 1st
Wilburton 0-8@Spiro 6-3 (Spiro by 21)
Heavener 6-3@Antlers 5-4 (Heavener by 14)
Valliant 3-6@Hugo 2-7 (Hugo by 7)
4 Kiefer 9-0@3 Victory Christian 8-1 (Victory by 2) Playing for 1st
10 Kansas 7-2@Westville 1-8 (Kansas by 48)
Okmulgee 0-9@Morris 4-5 (Morris by 35)
Beggs 4-5@Sperry 6-3 (Sperry by 7) Playoff Spot
Caney Valley 0-9@Sequoyah Claremore 6-3 (Sequoyah by 48)
Pawhuska 5-4@Rejoice Christian 6-3 (Rejoice by 7) (Playing for 2nd)
Nowata 4-5@Adair 6-3 (Adair by 35)
Vinita 4-5@Salina 4-5 (Vinita by 21)
Big Games:
Eufaula 7-2@7 Idabel 8-0
4 Kiefer 9-0@3 Victory Christian 8-1
Perry 5-4@Alva 4-5
9 OCS 8-1@Chisholm 6-3
Luther 4-5@8 Chandler 7-2
Community Christian 3-6@Frederick 5-4
Holdenville 6-3@Lexington 5-4
Coalgate 2-7@Atoka 2-7 (Rivalry)
Sequoyah Tahlequah 6-3@Vian 6-3
Henryetta 5-4@ Keys 3-6
Pawhuska 5-4@Rejoice Christian 6-3
Beggs 4-5@Sperry 6-3